Cam şişeler için indüksiyon conta astarları

Cam şişeler için indüksiyon conta astarları

 

Cam şişeler için indüksiyon conta astarları, Cam şişeler için uygun bir ısı sıva tabakasına sahip bir alüminyum folyodan oluşur. Cam şişeler için güvenli bir sızdırmazlık yöntemi arayan hemen hemen tüm üreticilere önerimizdir. Belki cam şişeler için alüminyum mühür, cam şişe sızdırmazlığı için en güvenli çözümlerden biridir. Bu nedenle üreticiler onu tüm dünyada yaygın olarak kullanıyorlar.

Bizimle iletişime geçin

Cam şişeler için indüksiyon sızdırmazlık astarları, çok geniş bir yelpazede ürün için en popüler ve en ucuz sızdırmazlık çözümüdür. Çoğunlukla gıda ürünleri, içecekler ve eczacılık ürünleri, cam şişe veya kavanoz ambalaja sahiptir. Bu nedenle, bu ürünlerin üreticileri, cam şişeler için uygun İndüksiyon sızdırmazlık astarlarını seçerek ürünlerini güvende tutmaya çalışmaktadırlar. Cam sızdırmazlık astarlarını arıyorsanız, cam şişeler için en kolay sızdırmazlık yöntemine ulaşmış görünüyorsunuz.

 

Cam indüksiyon sızdırmazlık astarlarını kullanmak için uygun ürünler:

 

1- Yiyecek Ürünleri (çikolata kreması, bal, reçel, fıstık ezmesi, hindistancevizi bakire yağı, zeytinyağı, ketçap sosu, soyunma ve baharat)

2- Farmasötik Ürünler (tablet, hap, yumuşak jel, toz, şurup ve kapsül formundaki ilaçlar)

3- Kozmetik ve Cilt Bakım Ürünleri (Vücut Losyonu, Cilt Kremi)

4- İçecekler ve Meyve Suları

 

Cam şişeler için indüksiyon conta astarları

Cam şişeler için indüksiyon conta astarları

 

Cam şişeler için uygun İndüksiyon sızdırmazlık astarlarını nasıl bulacaksınız? Öncelikle şişenin içindeki ürünün ne olduğunu bilmeliyiz. Katı, tozu, krema veya sıvı malzeme, farklı türden cam indüksiyonlu ısı mühür astarı gerektirebilir.

 

Tek Adet Cam İndüksiyonlu Isı Yalıtım Lineri

 

Tek Adet Cam şişeler için indüksiyon conta astarları, ısı yalıtım tabakası ile kaplanmış bir alüminyum folyo astarından oluşur. Bu tip indüksiyon sızdırmazlık astarında destek malzemesi yoktur. Tabaka camla güçlü bir bağ oluşturacaktır, bu nedenle cam üzerine kullanırken güçlü bir sızdırmazlık sağlayacaktır. Bu nedenle üreticiler, ürün paketlemesine tek parça cam indüksiyon sızdırmazlık astarı uygulamak için isteklidirler. Çikolata kreması, yer fıstığı kreması, zeytin yağı, kozmetik, ilaç gibi ürünler 1pc cam sızdırmazlık astarlarını kullanan ürünlerden bazılarıdır.

 

İki Adet Cam İndüksiyonlu Isı Yalıtım Gömlekleri

 

İki Adet Cam Alüminyum sızdırmazlık elemanı, ısı sıva tabakası ile kaplanmış bir alüminyum folyo astarından oluşur. Ayrıca, belki bir kağıt veya köpük tabakası olan bir destek tabakası vardır. Tabaka camla güçlü bir bağ oluşturacaktır, bu nedenle cam üzerine kullanırken güçlü bir sızdırmazlık sağlayacaktır. Kalın bir astardır çünkü kalın bir astar katmanı vardır. Bu nedenle üreticiler, ürün ambalajı üzerine cam şişeler için bir parça İndüksiyon sızdırmazlık astarı uygulamak istiyorlar. Çikolatalı krema, fıstık kreması, yağlar, kozmetik ve ilaç gibi ürünler 2pc cam sızdırmazlık astarlarını kullanan ürünlerden bazılarıdır.

Sonuç olarak, imalatçıların sızıntıyı ve kurcalanmayı çözmek için Glass Induction ısı yalıtım astarına sahip, güvenli ve ucuz bir çözümleri var. Ayrıca 1 pc veya 2 pc cam indüksiyon sızdırmazlık astarını kendi ambalajlarına veya ürün özelliklerine göre kullanmaya karar vereceklerdir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürün sayfamıza göz atın.

Üretici, tedarikçi, ihracatçı ve Cam şişeler için indüksiyon conta astarları toptancısı olarak, müşterilerimize ihtiyaca göre istenilen genişlikte, önceden kesilmiş disk liner, rulo veya bant formuyla onurlu müşterilerimize tedarik edebiliyoruz. Makul fiyatlara indirilen yüksek kaliteli folyo gömlekleri bizimle birlikte kullanılabilir.

Blog

Comments are closed.